Ciechanowskie Święto Kobiet – wystartowały zapisy na bieg

Wydarzenia wpisujące się w Ciechanowskie Święto Kobiet zaplanowane są 10 marca w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego 8 w godz. 12.00-17.00. Prócz stoisk informacyjnych, pokazów, występów, warsztatów, wykładów odbędzie się bieg na 3 km, który wystartuje sprzed hali. Zapisy ruszyły na stronie internetowej stowarzyszenia Mazovia ProActiv. Święto będzie miało charakter charytatywny.

Bieg odbędzie się o godz. 16.00. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Zapisy i szczegóły: http://mazoviaproactiv.pl/ciechanowskie-swieto-kobiet/ . Rejestrować można się do 24 lutego do północy. Pakiety startowe będą do odebrania na miejscu w dniu wydarzenia.

Otwarcie Ciechanowskiego Święta Kobiet zaplanowane jest na godz. 12.00. Chwilę później będzie miał miejsce pokaz samoobrony KRAV MAGA. Na godz. 12.40 przewidziany jest wykład Karoliny Dołęgowskiej „Chcesz osiągnąć sukces bądź szczęśliwy”. O godz. 13.10 wystąpi Łukasz Juszkiewicz, o godz. 13.40 odbędzie się pokaz pole dance i TRX a o godz. 14.05 pokaz samoobrony „Bezpieczna ciechanowianka”. O godz. 14.30 zaplanowano wykład Joanny Salwy „Zdrowie zaczyna się w głowie” a o godz. 15.00 koncert zespołu Active. Po koncercie będzie czas na przygotowanie do biegu i rozgrzewkę. O godz. 16.45 losowane będą nagrody.

Wydarzeniom przez cały dzień będą towarzyszyły stoiska informacyjne dotyczące promocji zdrowia, aktywności zawodowej, edukacji, rozwoju osobistego, wsparcia psychologicznego, porad żywieniowych i kondycji fizycznej.

Podczas Ciechanowskiego Święta Kobiet zbierane będą środki na leczenie Anety Murawskiej.

Wydarzenie organizuje stowarzyszenie Mazovia ProActiv przy wsparciu Urzędu Miasta Ciechanów, we współpracy z MOSiR Ciechanów. Wydarzenie wspierane jest również przez sponsorów.

 

Źródło: UM Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na chwilę obecną brak ankiet

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.