Dozór Policji dla 23-latka z pow. ciechanowskiego

Trzy razy w tygodniu będzie stawiał się na Komendzie Policji 23-latek, który usłyszał zarzut kradzieży samochodu i dwa zarzuty kradzieży z włamaniem. Młodemu mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.  Ciechanowscy funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Ciechanów. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież samochodu volkswagen LT w Ciechanowie. Do zdarzenia doszło  ostatniego dnia 2018 roku. Policjanci ustalili, że samochód został skradziony z parkingu przy ul. Śmiecińskiej w Ciechanowie. Sprawca porzucił pojazd w na jednym z pól na terenie gminy Ciechanów. Został on odnaleziony następnego dnia.
23-latek usłyszał również zarzuty kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze policji przedstawili młodemu mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego w Ciechanowie przy ul. Leśnej skąd zostały skradzione butla gazowa oraz dłuto pasieczne. Mężczyzna jest podejrzany również o kradzież z włamaniem do niezamieszkałego domu w miejscowości Chrzanowo na terenie gminy Opinogóra Górna. Tam łupem złodzieja padł różnego rodzaju  sprzęt elektryczny oraz narzędzia.

Decyzją Prokuratora wobec 23-latka został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Młody mężczyzna będzie stawiał się trzy razy w tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie.

 

Źródło: KP Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na chwilę obecną brak ankiet

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.