[
Fabryka Kultury Zgrzyt zaprasza ! kalendarz imprez

30.11.godz. 20.00 – Koncert zespołu KAT i Roman Kostrzewski
1.12.godz. 20.00 – Jak Byłem W Twoim Wieku Party – kultowa impreza taneczna z muzyką lat 80 i 90

Już w najbliższy piątek, 30 listopada w Fabryce Kultury Zgrzyt zagra  długo oczekiwany zespół KAT i Roman Kostrzewski KAT i Roman Kostrzewski to historia black, thrash metalu. Kultowy
zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo. Po okresie konfliktów w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą,  Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na  bazie niezbywalnych praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie  ich dotychczasowej pracy twórczej, swoimi kompozycjami,  współkompozycjami i tekstami Romana Kostrzewskiego.

Muzycy mając za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne na  największych polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania,  goszczenie na tych samych deskach scenicznych z Metallicą, Iron Maiden,  Motorhead, Hanoi Rocks itd. określili go mianem KAT & Roman Kostrzewski. Charyzma Romana Kostrzewskiego I Irka Lotha jako muzyków i  instrumentalistów, Romana Kostrzewskiego jako autora tekstów w  połączeniu z doskonałymi gitarzystami pozwoliła na kontynuację  artystycznej drogi pod nowym szyldem i z okazałą akceptacją Fanów, co  owocuje wieloma koncertami w kraju i zagranicą. bilety do nabycia w klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Czy popierasz strajk nauczycieli?

Loading ... Loading ...

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.