[
Konkurs dla Ochotniczych Straż Pożarnych!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłasza konkurs dla Ochotniczych Straż Pożarnych. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej w programie Power Point o tematyce: ,,Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi” oraz przeprowadzenie spotkań z mieszkańcami z miejscowości, z dziećmi  w przedszkolach, szkołach w której jest zlokalizowana OSP. Tematyka zebrań powinna dotyczyć:

  • udzielania pierwszej pomocy,
  • zapobieganiu pożarom,
  • nauki zachowań w sytuacjach kryzysowych i zagrożenia życia,
  • bezpiecznej zabawy,
  • bezpieczeństwa przy wykonywaniu prac polowych na wsi.

Potwierdzeniem zorganizowania spotkań, będą zdjęcia, które należy załączyć razem z prezentacją i oświadczeniem potwierdzającym przekazanie praw autorskich oraz zgodę na wykorzystanie praw i wizerunku na rzecz Organizatora.

Nagrodami w konkursie dla 5 najlepszych Uczestników w każdym Oddziale Regionalnym Organizatora  będzie torba medyczna z wyposażeniem do ratowania życia ludzkiego OSP R1. Każdy Oddział regionalny wyłoni najlepszy projekt, który weźmie udział w ogólnopolskim, publicznym głosowaniu na profilu ARiMR na portalu Facebook (ankieta).

Uczestnik z największą ilością głosów otrzyma nagrodę rzeczową – defibrylator AED, II miejsce otrzyma zestaw treningowy: defibrylator + fantom, III miejsce natomiast otrzyma pilarkę spalinową.

Prace konkursowe można przesyłać od 1 czerwca do 15 sierpnia 2018 r. Więcej informacji w regulaminie, zamieszczonym poniżej.

Regulamin konkursu pt. Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi_ostateczna

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Czy popierasz strajk nauczycieli?

Loading ... Loading ...

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.