Konkurs fotograficzno-plastyczny „100 dobrych uczynków na 100-lecie Polski”

„100 dobrych uczynków na 100-lecie Polski” to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat. Organizatorzy zachęcają do składania konkursowych prac, dokumentujących wolontariackie zaangażowanie i dobre uczynki dla lokalnej i nie tylko lokalnej społeczności. Mogą to być fotografie lub prace plastyczne wykonane w dowolnej technice, przedstawiające udział mieszkańców miasta w projektach społecznych lub ich indywidualne działania na rzecz innych osób.

100 fotografii lub prac plastycznych, które będą dokumentować 100 dobrych uczynków, zaprezentowanych zostanie na wystawie w COEK STUDIO. Wszyscy autorzy prac, które trafią na wystawę zostaną nagrodzeni. Następnie wszystkie zdjęcia i obrazy umieszczone zostaną w kapsule czasu, którą będzie zakopana w jednym z ciechanowskich parków, z myślą o przyszłych pokoleniach.

Chcemy by obraz naszego patriotyzmu rozumianego jako dbanie o drugiego człowieka czy działanie na rzecz społeczności lokalnej był inspiracją dla ludzi żyjących w naszym mieście za kolejne 100 lat Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta do udziału w naszym projekcie – powiedziała prezes Stowarzyszenia Ciechanowski Wolontariat Marzena Lentowszczyk.

Prace należy składać do 14 października. Każdy może złożyć od jednej do pięciu prac. Fotografie można dostarczyć w formie elektronicznej na adres e-mail ciechanowskiwolontariat@gmail.com. Prace można również przekazać osobiście lub listownie do siedziby Stowarzyszenia Ciechanowski Wolontariat przy ul. Śmiecińskiej. Każda praca musi być opisana: imieniem i nazwiskiem autora, musi zawierać tytuł i krótki opis, nazwę organizacji (jeśli osoba zgłaszająca do takiej przynależy). Prace nieletnich powinny zawierać oświadczenie opiekuna wyrażające zgodę na jego udział w konkursie. Należy podać numer telefonu kontaktowego oraz swój adres e-mail. Szczegóły znajdują się w opublikowanym na stronie internetowej Urzędu Miasta Ciechanów regulaminie.

Projekt realizowany jest przy wsparciu miasta.

 

 

Źródło: UM Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na chwilę obecną brak ankiet

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.