Ostatnie terminy, aby dostać się do Policji

Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu w 2018 roku zaplanował przyjąć 260 nowych funkcjonariuszy. W bieżącym roku pozostały jeszcze tylko dwa terminy przyjęć: 7 listopada i 24 grudnia.  W związku z trwającą rekrutacją Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie postanowiła ogłosić każdą środę tygodnia dniem otwartym dla wszystkich zainteresowanych służbą w Policji.

Od godz. 8:00 do godz. 18:00 w Zespole Kadr i Szkolenia będzie można uzyskać wszelkie informacje dotyczące procedury rekrutacji, wymagań, dokumentów jakie należy złożyć oraz dotyczące pracy w Policji. W chwili obecnej w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie jest 6 wakatów, które czekają na przyszłych funkcjonariuszy Policji. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do Zespołu Kadr i Szkolenia w głównym budynku Jednostki Policji pok. nr A108.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROCEDURY KWALIFIKACYJNEJ MOŻNA ZNALEŹĆ na stronie internetowej Komendy Głównej Policji (www.policja.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na chwilę obecną brak ankiet

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.