Pędził przez Pomorze - stracił prawo jazdy

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ciechanowskiej komendy zatrzymali prawo jazdy 39-letniemu kierowcy citroena, który w Pomorzu (gm. Opinogóra Górna) – teren zabudowany, przekroczył prędkość o 62 km/h.

 

Wczoraj mężczyzna jadący citroenem, został zatrzymany do kontroli w miejscowości Pomorze z uwagi na przekroczenie prędkości, które zostało nagrane przez wideorejestrator w policyjnym radiowozie. Kierujący ponadto nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Za popełnione czyny został ukarany mandatami karnymi w wysokości 500 zł oraz 50 zł, a na jego konto wpłynie 10 punktów karnych. Według obowiązujących przepisów straci też prawo jazdy.

Policja apeluje  do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość i kierowanie pod działaniem alkoholu to nadal główne przyczyny wypadków drogowych.

 

Źródło: KPP Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na chwilę obecną brak ankiet

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.