[
Podziękowania trafiły do policjantów

W Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie odbyła się uroczysta zbiórka. Były nagrody, wyróżnienia i podziękowania za bohaterską postawę, za zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych, również poza określonym czasem służby. 

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zostali wyróżnieni przez Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu.  insp. Tomasz Michułka nagrodził dwóch funkcjonariuszy, którzy pełnili służbę 1 marca 2019 roku na terenie powiatu ciechanowskiego. Tego dnia wieczorem policjanci uratowali kobietę z tonącego chevroleta.  
asp. Grzegorz Sekuła i  sierż. szt. Jakub Podgórski otrzymali nagrody pieniężne i podziękowania.

Za zaangażowanie  w służbie oraz właściwe i skuteczne wykonywanie obowiązków służbowych, Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie nagrodził funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Prewencji:

– mł. asp. Adama Pszczółkowskiego
– mł. asp. Jakuba Kraśniewskiego
– sierż. szt. Tomasza Kucharskiego
– mł. asp. Piotra Bonisławskiego

Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie wyróżnił również policjantów, którzy reprezentowali Jednostkę Policji w Ciechanowie podczas Halowych Turniejów Piłki Nożnej. Drużyna Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie to zarówno funkcjonariusze z Wydziału Prewencji, Wydziału Kryminalnego jak i PP w Glinojecku.

 1.        sierż. szt. Paweł Maciak

 2.        sierż. szt. Marcin Kasza

 3.        sierż. szt. Artur Karwowski

 4.        st. sierż. Marcin Demkowski

 5.        sierż. Sylwia Lubińska

 6.        sierż. Mariusz Lewandowski

 7.        post. Emil Drozd

 8.        podkom. Sylwester Nowicki

 9.        sierż. szt. Sebastian Sumiła

Foto: KPP Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Czy popierasz strajk nauczycieli?

Loading ... Loading ...

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.