Policja publikuje wizerunek poszukiwanych złodzei ! [VIDEO]

Ciechanowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży, do których doszło w ostatnich dniach w sklepach przy ul. Ciechanowskiej w Ojrzeniu. Sprawcy to dwaj młodzi mężczyźni. Policja publikuje wizerunki złodziei i apeluje o pomoc do świadków. 

Jak wynika z ustaleń policjantów, dwaj młodzi mężczyźni działali razem. W dniu 5 lutego br. około godz. 19:30 w sklepie spożywczo-przemysłowym ukradli artykuły spożywcze za kwotę ponad 600 złotych. Były to słodycze m.in. czekolady, bombonierki i cukierki. Sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci ustalają tożsamość złodziei jednocześnie zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają sprawców na zdjęciach o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie. Informację można przekazać anonimowo dzielnicowemu lub pod nr 23 673 12 00, 23 673 12 98 lub 997. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na chwilę obecną brak ankiet

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.