Spotkanie z autorką Agnieszką Lingas - Łoniewską

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie zaprasza na spotkanie z autorką Agnieszką Lingas – Łoniewską. Spotkanie odbędzie się 27 lutego br. (tj. środa) w budynku przy ul. Sikorskiego 7 (Oddział Zbiorów Naukowych i Regionalnych).

Agnieszka Lingas-Łoniewska – autorka książek, które przede wszystkim uznaje się za prozę kobiecą. Urodziła się w 1972 roku, przez całe swoje życie związana jest z Wrocławiem, gdzie ukończyła również studia z filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej bestsellerowe powieści (ponad 30) stanowią elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Autorka jest współtwórczynią witryny internetowej Czytajmy Polskich Autorów, gdzie promuje polską literaturę i zachęca do jej czytania. Na swoim koncie ma powieści, takie jak: Bez przebaczenia, Zakład o miłość, W szpilkach do Manolo czy też trylogię Zakręty losu. W 2012 roku została uhonorowana żelaznym glejtem Ambasadora Krakowskich Targów Książki. Jest laureatką konkursu na opowiadanie kryminalne z Dolnym Śląskiem w tle, na swoim koncie ma udział w wielu antologiach. W 2016 roku zajęła II miejsce w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej” Kobieta Wpływowa, a od 2017 roku jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję Karma zamiast Kwiatka i na licznych spotkaniach autorskich zbiera karmę dla zwierzaków, przekazując ją potem do wrocławskich fundacji. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a zdarza się to czasami) kocha czytać, oglądać kryminalne seriale, jej pasją są także: Nordic Walking i robótki ręczne.

13 lutego 2019 odbędzie się premiera kolejnej książki autorki Randka z Hugo Bosym – zmysłowa, rozpalająca wyobraźnię i poruszająca serca historia dwojga ludzi, których połączył pech, a może… zrządzenie losu? Lekko, romantycznie, zadziornie – Agnieszka Lingas-Łoniewska w najlepszej formie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na chwilę obecną brak ankiet

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.