Strajk nauczycieli w Ciechanowie. Najnowsze informacje, wypowiedzi strajkujących! [VIDEO]

Zapraszamy na materiał, w którym przedstawiamy skalę protestu środowiska nauczycielskiego w Ciechanowie, Protest trwa od 8 kwietnia br. i dotyczy placówek oświatowych w całej Polsce.

Jutro egzaminy gimnazjalne odbędą się w Ciechanowie zgodnie z planem!!!

Z informacji przekazanych przez dyrektorów szkół podstawowych nr 1, 3, 6, i 7, czyli wszystkich miejskich placówek, w których funkcjonują klasy gimnazjalne,  wynika że przeprowadzenie jutro egzaminów nie jest zagrożone. Mimo strajku w jednostkach, będzie zapewniona kadra, konieczna do organizacji sprawdzianu.

Jutro, 10 kwietnia, uczniowie klas gimnazjalnych będą pisali część humanistyczną – o godz. 9.00 z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie oraz o godz. 11.00 z zakresu języka polskiego. Dyrektorzy miejskich szkół zapewniają, że sprawdziany odbędą się. Co do kolejnych dni, nie ma jeszcze potwierdzonych deklaracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na chwilę obecną brak ankiet

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.