Zatrzymani z narkotykami

W piątek, tj. 28 grudnia br.  dzielnicowi z ciechanowskiej policji, podczas wykonywania czynności służbowych zatrzymali 21-letniego mieszkańca Ciechanowa, który posiadał przy sobie susz konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany w Ciechanowie na ul. Krasińskiego.
W sobotę około godz. 18:00 w Ciechanowie na ul. Warszawskiej, funkcjonariusze z Wydziału Prewencji zauważyli mężczyznę, który był poszukiwany (miał do odbycia karę 2 miesięcy pozbawienia wolności). Podczas wykonywania czynności policjanci znaleźli i zabezpieczyli marihuanę u 45 – letniego mieszkańca Ciechanowa. Poszukiwany został zatrzymany w policyjnym areszcie, po wykonaniu czynności zostanie przewieziony do Zakładu Karnego.
Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadanie narkotyków jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na chwilę obecną brak ankiet

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.