Waleczna Mia już po operacji!

Pamiętacie małą wojowniczkę Mię? O zmaganiach dziewczynki rozmawialiśmy z jej Rodzicami, Victorią i Sławomirem Majchrzak:

https://www.facebook.com/TVCiechanow/videos/637564657610227

Wówczas trwała zbiórka i licytacje na kosztowną operację dziewczynki zagranicą. Co prawda wymagana kwota nie została zebrana, ale udało się zorganizować wyjazd Mii. 4 listopada br. o godzinie 10:00 odbyła się wizyta u dr Feldmana w Paley Institute w USA. 5 listopada br. zoperowano dziewczynkę. Miała przejść dwie operacje, jedna z nich trwała 6 godzin.

Jak czytamy na stronie na fb ,,Waleczna Mia’’ dziewczynka ma się dobrze:

– ,,Witajcie Kochani. Wybaczcie, że tak mało podajemy informacji. Mia wyszła ze szpitala i w 100% skupiliśmy się na niej, dostaje leki, troszkę marudzi, ale widzimy jaka jest dzielna i silna, po prostu WALECZNA. Wczoraj odbyła się kontrol u doktora, zmienili Mii opatrunek, na chwile obecna wszystko ładnie się goi. W marcu odbędzie się wizyta w Polsce , po takim czasie Pan Doktor będzie w stanie powiedzieć Nam coś więcej – mama Mii.

Mia na razie nie może wstawać ani siadać, są to oczywiste zalecenia po operacji. Walka dziewczynki jeszcze się nie kończy, ponieważ Mia będzie potrzebowała teraz kosztownej rehabilitacji.

Rodzice dziękują wszystkim za wsparcie:

– ,, Kochani Darczyńcy, chcielibyśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za okazane wsparcie, za wiarę i modlitwę, za każdą wpłaconą złotówkę! Bez Was nie dalibyśmy rady tu być i walczyć o przyszłość naszej córeczki! Dlatego prosimy Was o dalsze udostępnianie zbiórki oraz wpłaty, ponieważ choć bardzo wierzymy, że operacja pomoże Mii i będzie ona mogła normalnie funkcjonować, to czeka Nas długa i zarazem kosztowna rehabilitacja również po powrocie do Polski.’’ – Mama Mii.

Małej Wojowniczce życzymy dużo zdrowia a Rodzicom wytrwałości. Po każdej burzy wychodzi słońce i wierzymy, że już niedługo zaświeci i dla Was 😊

Jeżeli chcecie Państwo wspomóc powrót do zdrowia Mii, możecie wpłacić datki. Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/mia-majchrzak?fbclid=IwAR1qhhkJzMc7XrTTjBEvMyov2UKO6-lU3q1onw5Q0PfYgD0dz0jlxQkHjoE

Foto: fb Waleczna Mia, fb Victoria Majchrzak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*