58-latek zatrzymany za handel narkotykami

Jak informuję Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie, policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel nimi. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 80 gramów marihuany. Na podstawie zgromadzonych materiałów sąd wydał już postanowienie o tymczasowym areszcie zatrzymanego na 3 miesiące. Może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia

W ostatnią sobotę ciechanowscy policjanci zatrzymali 58-letniego mieszkańca Ciechanowa w związku z przestępczością narkotykową.

Podczas sprawdzania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli znaczną ilość marihuany oraz substancję krystaliczną, która zostanie poddana dokładnemu badaniu w laboratorium kryminalistycznym. W sumie ujawniono blisko 80 gramów narkotyków. Zabezpieczono także wagę elektroniczną i kilka tysięcy złotych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci podczas prowadzonych czynności ustalili, że 58-latek zajmował się również handlem narkotykami.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Ciechanowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

kom. Jolanta Bym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*