ALDI już jutro otwiera pierwszy sklep w Ciechanowie!

W środę 6 grudnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep ALDI w Ciechanowie. Nowa placówka zlokalizowana jest przy ulicy Fetlińskiej 6. Z okazji otwarcia ALDI zaplanowało dla swoich klientów degustacje i specjalne promocje – 25% na odzież i obuwie. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartego sklepu. 

Na odwiedzających sklep ALDI w Ciechanowie czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci mają okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w ALDI. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00.

– Jako sieć jesteśmy obecni już w każdym województwie, a województwo mazowieckie stanowi przy tym jeden z bardzo istotnych obszarów naszego rozwoju. Nasze sklepy można tutaj znaleźć zarówno w dużych miastach, jak i w nieco mniejszych miejscowościach. Dzięki dzisiejszemu otwarciu do tej listy dołącza również Ciechanów – mówi Wojciech Seroczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.  – ALDI w Polsce już od 15 lat dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości, w możliwie najniższych cenach. Wierzymy, że osoby odwiedzające naszą nową placówkę w Ciechanowie także dołączą do grona stałych klientów ALDI, znajdując dla siebie to „coś”, po które warto do nas wracać – zgodnie z naszym hasłem „Raz ALDI zawsze ALDI” – dodaje.

Sklep w Ciechanowie został przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1000 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*