Areszt za handel narkotykami

Policjanci z wydziału kryminalnego ciechanowskiej komendy zatrzymali 3 osoby w związku przestępczością narkotykową. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty za handel narkotykami a trzeci z mężczyzn zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec 24- i 51-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

W ubiegłym tygodniu Ciechanowscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 43- letni mężczyzna w swoim samochodzie posiada narkotyki. Pojazd ten zatrzymali do kontroli na jednej z ulic miasta. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W pojeździe, w foteliku dziecięcym ukryta była torebka foliowa z 100 gramami amfetaminy. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania policjanci znaleźli kolejne narkotyki. Podczas dalszych czynności mundurowi ustalili, osoby które mogą zajmować się handlem narkotykami. Kryminalni zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn.

Zebrany przez funkcjonariuszy Policji materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 24- i 51- latkowi zarzutów handlu narkotykami. Na wniosek śledczych sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na trzy miesiące. Natomiast 43-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec niego prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Przestępstwa te zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*