Bieg Między Zamkami

6 maja, o godz. 11:00 odbędzie się IX Bieg Uliczny Między Zamkami. Wystartuję z Opinogóry Górnej z Kompleksu Pałacowo-Parkowego, meta natomiast będzie na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie. Do pokonania dla uczestników będzie 10 kilometrów.

Biegacze okrążą kompleks opinogórski, przemieszczać się będą przez Kąty, ulicą Kącką, Wojska Polskiego, Śląską, przez plac Jana Pawła II, na błonia zamkowe. Rywalizacja odbywać się będzie w 7 kategoriach wiekowych. Za trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej i wiekowej przewidziane są nagrody rzeczowe, puchary i statuetki. Pakiety startowe z koszulkami do odebrania będą w dniu zawodów w biurze zawodów na błoniach zamkowych od godz. 8.00 do 10.30. Stamtąd na start uczestników przewiezie autokar (dwa kursy – pierwszy o godz. 9.30). Bieg będzie prowadzony przy otwartym ruchu kołowym, uczestnicy będą biec prawą stroną jezdni.

Aby zapisać się na bieg wystarczy odwiedzić stronę internetową: https://www.protimer.pl/bio/308/ix-bieg-pomiedzy-zamkami-opiniogora-ciechanow-2017. Zapisy trwają  do 30 kwietnia. Po tym terminie (w przypadku wolnych pakietów) w biurze zawodów od godz. 8.00 do godz. 10.30. Obowiązuje limit zgłoszeń. Organizator przygotował 200 pakietów startowych.

Z chwilą ich wyczerpania zgłoszenia internetowe zostaną zablokowane.

Wpisowe do 30 kwietnia wynosi 40 zł (decyduje data wpływu). Po tym terminie opłata zostaje podniesiona do 60 zł. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują: okolicznościowy odlewany medal, koszulkę techniczną, imienny nr startowy, agrafki, posiłek regeneracyjny (grill), napoje na mecie.

W biegu mogą wziąć udział osoby, które do dnia 6 maja 2017 r. ukończyły 16 lat. Każdy uczestnik przed rozpoczęciem biegu zobowiązany jest do okazania dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej w celu weryfikacji oraz podpisze stosowne oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu.

Szczegółowych informacji udziela TKKF „Promyk”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*