Ciechanowski Jarmark Wielkanocny Online

Ciechanów nie rezygnuje z organizacji Jarmarku Wielkanocnego. W tym roku, z uwagi na epidemię, zostanie on przeniesiony do sieci. Online będzie można zakupić rękodzieło, tradycyjne wyroby świąteczne, ale też zamówić jedzenie z dowozem, czy świeże owoce i warzywa. Organizacja wydarzenia w takiej formie ma także wesprzeć małe przedsiębiorstwa i działalność lokalnych rolników oraz drobnych wytwórców.

W ostatnich latach tuż przed Świętami Wielkanocnymi na ul. Warszawskiej odbywał się Jarmark. W tym roku z uwagi na obowiązujący stan epidemii jarmark będzie miał zmienioną formę. Ciechanowski Jarmark Wielkanocny Online ruszy w pierwszy weekend kwietnia. Przez specjalnie do tego celu stworzony profil społecznościowy będzie można zobaczyć pełną ofertę wystawców i bez wychodzenia z domu dokonać zakupów.
Tak samo, jak w ubiegłych latach będzie można kupić produkty żywnościowe, tradycyjne rękodzieło wielkanocne, zabawki, czy elementy wystroju domów na święta. Nowością będzie możliwość skorzystania z oferty firm gastronomicznych, oferujących tradycyjne wielkanocne potrawy z dowozem do domu. Można będzie także kupić warzywa i owoce od rolników.

Sprzedawcy zainteresowani współpracą już dziś mogą kontaktować się z COEK Studio na Facebooku: https://www.facebook.com/coekstudio/, a osoby
zainteresowane zapraszamy do śledzenia fanpage’u COEK Studio w najbliższy weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*