Dachował mając 2 promile we krwi

W dniu 19 lipca 2020 roku ok. godz 22:10 na ul. Sienkiewicza doszło do zdarzenia drogowego, gdzie nietrzeźwy 24 – letni kierujący samochodem marki VW Polo uderzył w słup energetyczny i dachował. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Wczoraj o godz. 22:10 policjanci z ciechanowskiej drogówki udali się na miejsce zdarzenia drogowego w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza. Na miejscu zastali znajdujący się poza drogą pojazd marki Vw Polo. Jak ustalili policjanci kierujący pojazdem to 24 – letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który jadąc ulicą Sienkiewicza nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał na prawe pobocze drogi uderzył w słup energetyczny, ławkę oraz bilborad a następnie przejeżdżając przez chodnik i ścieżkę rowerową uderzył w ogrodzenie posesji i dachował.    Badanie na zawartość alkoholu kierującego wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad dwa promile. Mężczyzna z obrażeniami głowy nie zagrażającymi  jego życiu został przewieziony przez karetkę pogotowia do szpitala a następnie został osadzony w policyjnym areszcie.

Mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności, minimum trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz minimum 5.000 zł świadczenia pieniężnego.

podkom. Ewa Brzezińska

  1. Ciechanow pisze:

    No to się Bartek doigrał już raz mu zabrali a teraz drugi raz niezłe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*