1. Mieszkaniec pisze:

  Prince 2 Foundation nie dotyczy projektow Unojnych-tylko zarzadzania Projektami

 2. Mieszkaniec pisze:

  Kandydat Kapczyński zmienił nagle zdanie w sprawie ustalonego budzetu i nagle stal sie realistą i wyszlo ze jego obietnice są poprostu kopią budzetu ustalonego na 2017 rok-smiech na sali!!

  Warsztaty ożywienia gospodarczego-hmmm;) parodia, strefa ekonomiczna i ulgi podatkowe to jest jakis pomysl!!!

  Ciekawe kto bral udzial w ankiecie!!!

  System powiadamiania sms wiaze sie z pozyskanymi srodkami przez starego burmistrza a nie pomysl kandydata-ludzie ogarnijcie sie, co ten kandydat z PSL mowi!!!

  Sukces zawodowy-szkoda ze Pan Kapczynski nie pomaga glinojeckim start-up om w komisjach w ktorych pracuje!!!

  Przeciez nie ma możliwości do zorganizowania kapieliska w glinojecku-bakterie sa i beda zawsze!! A jak beda bakterie to po co zatrudniac ratownika-do tego status prawny dzialki przy kapielisku niestety nie jest to wlasnisc gminy!!

  Row i ulica Spokojna to tez problem wlasnisci ale 3 wlascicieli a nie tylķo skarbu Państwa

  I Iwański i Kapczynski sa młodzi, więc co to za argument młodość, iwanski zna problemy miasta i gminy glinojeck a kapczynski ma dobra gadane i potrafi sie sprzedac a Iwanski dziala i pozyskuje srodki dla Glinojecka!!! Jesli Kapczynski bedzie pozyskiwal srodki metodyka Prince 2 Founfation to zycze szczescia i powodzenia!! Iwanski zapomnial dodac o tym że tez ma Prince 2, zna metodyke SCRUM I PM Agile, Design Thinking i wiele innych!!

  Bedac w partii nie ma mozliwisci nie wspolpracowac z partia!!!

  Panie Kapczynski – Targowisko-a moze wymiana rur azbestowych!! Co wazniejsze??

  Szkoda ze odpowiedzi trwaly 1 minutę i ze debata nie odbyla sie w Glinojecku

  1. Mieszkanka pisze:

   Widać że ktoś chce zaszkodzić Łukaszowi…my nie głosujemy na partię my głosujemy na człowieka…Łukasz trzymamy kciuki

  2. Ktoś pisze:

   Ciekaw jestem skąd “Mieszkaniec” zna tak dobrze co Pan Przemysław skończył, jakie szkolenia ma zrobione?
   Prince 2, SCRUM I PM Agile, Design Thinking . . . komentarz penie pochodzi od Pani Małgorzaty, małżonki kandydata.

  3. hefajstos pisze:

   Zaprawdę powiadam wam – “nie ma o co toczyć sprzeczkę, pozostańmy w zgodzie”. Pani Małżonce Kandydata – Małgorzacie już dziękujemy za uwagę.

  4. Mieszkanka pisze:

   Widać że jest to napisane przez osobę z bardzo bliskiego kręgu p.Iwańskiego. Tylko czytając te mądrości i krytykie konkurenta nasuwa mi się myśl, że jeżeli p. Iwański ma teraz takie wspaniałe pomysły to gdzie był do tej pory?????Z tego co wiem pracował jako zastępca burmistrza i czemu nic z tych swoich pomysłów nie zrobił. Nic nowego nie potrafi wymyślić tylko jest to kontynuacja polityki byłego burmistrza. Szkoda tylko, że nie potrafi powiedzieć ludziom prawdy, że gmina jest tak mocno zadłużoną, że przez najbliższy czas nic w gminie nie będzie zrobione. Pan Kapczyński nie pracuje w naszej gminie i wiele rzeczy nie wie ale Pan Iwański dobrze tą sytuację zna. Dosyć już tego oszustwa i krętactwa czas na zmiany.

 3. Mieszkaniec Glinojecka pisze:

  Ale
  Po co głosować na kogoś kto daje puste obietnice . Siedzi Łukasz kapczynski w komisji lgd
  Czy komuś pomógł . Zagłosował na swoich ? Kto dostał pieniądze z naszej gminy dzięki Łukaszowi ? Nikt . Swoich sie popiera . Strzegowo popiera swoich i dostają kasę, Zuromin , lubowidz czy Biezun wygrywają projekty a kto z Glinojecka wygrał . Komu pomógł ? Puste obietnice . a Przemek iwanski od lat pozyskuje pieniądze z projektów unijnych i cała gmina z nich korzysta , dzieci korzystaj z zajęć dzięki pozyskanym pieniądza przez Przemka . Ja wiem na kogo głosować. Na tego co robi i działa a nie tylko gada .

  1. Mieszkanka pisze:

   Jako zastępca burmistrza Iwański nie miał prawa brać udziału w programach unijnych. Jako mieszkanka nie odczułem tych jego zysków z programów unijnych. Może żona dzięki temu ma pracę. I jeszcze jako radna jest członkiem komisji rewizyjnej rady miejskiej co oczywiście jest sprzecznością bo jak można u męża znależć nieprawidłowości??? Jak słyszę o tych ksnalizacjach, chodnikach to mnie skręca mamy 21 wiek to już dawno powinno być zrobione.

 4. Mieszkanka pisze:

  Panie Przemku mówimy “przeszedlem” a nie “przeszlem”.

 5. Ania pisze:

  Czy oby tych obraźliwych komentarzy w stosunku do Pana Iwańskiego nie pisze ciągle ta sama osoba? Moim zdaniem i tak Iwański wypadł lepiej! Kto ma wiedzę to ma i szkoły ni szkolenia takie czy inne mu nie pomogą.

 6. MLŻ pisze:

  Zgadza się Łukasz trzymamy za cb kciuki. Jesteś mądrym .odpowiedzialnym i uczciwym człowiekiem i wiem że można na tobie polegać w gminie potrzeba zmian i takich ludzi jak ty. Wierze ze zostaniesz naszym burmistrzem wszyscy młodzi z okolic glinojecka jesteśmy z Tobą MLŻ

 7. Hermes pisze:

  4 – minuta debaty – Panie Iwański urodził się Pan w gminie Glinojeck ???? Czyli jak rozumiem KŁAMSTWO w oświadczeniach majątkowych ? – jest tam BARDZO WYRAŹNIE napisane, że urodzony w CIECHANOWIE ? o co chodzi może jakiś – tajeM.nI.czy -mieszkaniec lub mieszkanka potrafią to wyjaśnić ?

  P.S. Pozdro! dla Brata

  1. Mieszkaniec pisze:

   Puknij się w łeb człowieku!

 8. Obserwator pisze:

  Co do organizacji debaty:
  Forma wg mnie słaba, dźwięk tragiczny, kolejność zadawania pytań losowanie powinno być jedno na każdy element debaty a odpowiedzi naprzemienne. Pierwszy ma mniej czasu na odp. drugi natomiast ma trudniej aby nie papugować po pierwszym.
  Co do merytoryki no cóż w moim odczuciu Pan Przemek był lepszy, chociaż Pan Łukasz też nie wypadł źle – ale tu każdy może mieć własne zdanie. chociaż kąsanie było niepotrzebne.
  Najciekawsze jest jednak to, że na facebooku prawie zero udostępnień pomimo dość aktywnej kampanii na tym portalu (całe łańcuszki polubień i udostępnień, po kilka tys odsłon, itd.).
  Mam wrażenie że zwyczajnie komuś zależy żeby nie rozpowszechnić tej debaty. Oczywiście każdy indywidualnie podejmuje decyzje co umieszcza na facebooku i to jego sprawa.
  Dobrze, że to ostatni dzień kampanii.
  Kandydatom powodzenia życzę i niech wygra lepszy.

  1. Mati pisze:

   Częściowo się z Tobą zgadzam. Fakt jest szum podczas nagrania i fajnie gdyby go nie było, ale to jakoś mocno nie wpływa na przekaz. Co do kolejności odpowiedzi na pytania to w sumie co za różnica jak ich tylko 2 była, co innego w momencie kiedy jest 4-5 osób. To Kandydaci mają postarać się, aby dobrze wypaść i nie ,,papugować” po sobie. Uważam, że debata wypadła całkiem nieźle, dobrze została poprowadzona, chociaż nad dźwiękiem muszą popracować, bo wizualnie super.
   Co do samych kandydatów to według mnie lepiej wypadł Pan Kapczyński, bo mówił bardzo spokojnie i trafił do mnie ze swoim przekazem. Odnośnie Pana Iwańskiego to bardzo mnie irytuję jak siedzi i się kreci na tym krześle, mam wrażenie jakby miał lekceważące podejście do widzów/odbiorców. Życzę jednak powodzenia każdemu z nich, ale przyznam się, że wolałbym aby wygrał P. Łukasz. 🙂

 9. Glinojeck pisze:

  Ciekawy jestem, kto wygra wybory. Według mnie szanse są rozłożone równomiernie. Powodzenia życzę obu Panom:)

 10. zawiedziona pisze:

  Co wybrać? Brak doświadczenia, czy pyszałkowatość z doświadczeniem? Tego, kto skłonny jest do współpracy, czy tego co zjadł wszystkie rozumy i wie wszystko najlepiej?

 11. Ciekawe pisze:

  Merytorycznie – zdecydowania Przemek, innowacyjnie (choc brakuje doswiadczenia realnego) Lukasz – Powodzenia Panowie i ktokolwiek wygra, powolajcie kontrkandydata na zastepce wtedy uzupelnicie wlasne braki i dzialajcie razem…

 12. Glinojeck pisze:

  Nie lubię jak ktoś coś komuś wspomina. Panie Iwański czy zapomniał Pan że startując do wyborów na radnego powiatowego startował Pan z list SLD. Więc jaki jest Pan bezpartyjny. Nie mam nic do tego że ktoś należy do jakieś partii. Jeśli się tam dobrze czuje to niech w niej będzie. W tych wyborach głosujemy na ludzi a nie na partię. Iwański niby bezpartyjny a zachowuje się jak polityk. Głosujmy na ludzi, na ich wizję.

 13. Jak żyć? pisze:

  Dobra debata, dzięki niej mam nieco inne podejście do P. Iwańskiego. Szkoda, że nie zrobiliście takiej przy pierwszej turze.

 14. OK pisze:

  Dobra debata do momentu kiedy wyraźnie zdenerwowany Pan Przemysław rozpoczął atak dyskredytujący nawiązaniem przynależności Pana Łukasza do ZSL, które to zostało rozwiązane w roku 1989, a więc wtedy gdy Pan Kopczyński miał niecałe 5 lat. Na szczęście nie znajdujemy się na zachodzie gdzie takie mówiąc łagodnie “niesmaczne” punkty mogą lub maja wystarczającą siłę aby zaszkodzić kontrkandydatowi. Moim zdaniem tego typu tanimi zagrywkami często można sobie zaszkodzić, a ich stosowanie może wskazywać na brak pewności i wiary w poparcie wśród społeczeństwa.

 15. Mieszkaniec pisze:

  Pan Przemek udowodnił, że jego osoba = doświadczenie, wiedza i kompetencje nic ująć nic dodać

 16. spokojny pisze:

  debata super – wreszcie się mówi o Glinojecku. Kto wygrał, to widać w materiale. Przyszły burmistrz to wizytówka Miasta i Gminy warto o tym pamiętać w dniu wyborów.

 17. hefajstos pisze:

  Kłamstwo krótkie ma nogi. Pojawił się ciekawy komentarz na fb telewizji ciechanowskiej opublikowany prezes Spółdzielni w Glinojecku dotyczący ul. Spokojnej.

 18. spokojny pisze:

  – ja tylko chciałem powiedzieć: Panie Przemku ma Pan mój głos

 19. Mieszkaniec pisze:

  Drodzy Mieszkańcy pomyślcie logicznie: jakim burmistrzem może być p.Kapczynski?! Jakie wartości wyniósł z domu syn człowieka który terroryzuje ludzi i nie szanuje zwykłych pracowników?! “Falszywosc” od p.Lukasza bije na odległość! Już wykazuje pierwsze symptomy tego że ma gdzies mieszkańców gminy zasiadajac we wspomnianych komisjach i start upach nie popierał ludzi z gminy! A P. Iwański nie ważne czy mówi przyszłem czy przyszedłem (bądźmy szczerzy nie takie błędy popełniamy wysławiając się). Nie obiecuje nam gruszek na wierzbie dlatego miejmy wzgląd na jego szczerość i dajmy mu szansę się wykazać! Tyle lat pracuje w Urzędzie Gminy i nie można mu zarzucić braku doświadczenia oraz tego że robił wiele dobrego dla mieszkańców i dla gminy by się rozwijała. Objęcie urzędu przez niego odbędzie się płynnie bo jest w tym na co dzień a nie oszukujmy się p.Kapczynski nowy człowiek bez doświadczenia zarządzania taka “machiną” i tyloma ludzmi nie jest dobrym rozwiązaniem dla gminy! I tak dla zlosliwych: pamiętajcie że zawsze za wielkimi władcami stały wielkie kobiety! 🙂

  1. waldek pisze:

   Co to znaczy – terroryzuje ludzi?

  2. Droga żono pana jeszcze nie burmistrza .Widzę po twoim komentarzu ,że zaczyna strach ci od_byt sciskać ,że mężulek może nie zostać burmistrzem .Jakoś bardzo dobrze mu się powodziło pod burmistrzem z PSL 🙂 i nawet startował z listy solidarnosci 🙂 i to ma być super burmistrz ? koleś który za wszelką cenę chce być burmistrzem i kłamie w debacie ( rozumiem – kredyt na dom ,nieporadna żona ).
   Fakt , jesteś wielką kobietą , rzucasz cień na cały chodnik jak idziesz 😉

  3. M pisze:

   Za wielkimi mężami stoją MĄDRE żony.

 20. marzena pisze:

  To jak to w końcu z tą własnością ul Spokojnej jest? Czy tak, jak mówił Iwański, że to po części własność spółdzielni i między innymi dlatego nie można tej ulicy zrobić, czy tak jak napisała na fb prezes Spółdzielni, że od 2013 roku nie są to grunty spółdzielcze? Może wielka kobieta Mieszkaniec i o tym nam opowie?

 21. ares pisze:

  Jakie wartości wyniosła z domu osoba która ciągle obraża innych? Ta wypowiedź pokazuje prawdziwe oblicze P. Iwańskiego i jego otoczenia. Władza uderza do głowy jak widać nie tylko rządzącycm ale i ich bliskim.

  1. M pisze:

   Dopiero w takich chwilach jak ta widać dokładnie kto jest kim. Ile warte są działania charytatywne na rzecz potrzebujących, lansowanie się na osobę nad wyraz miłosierną i pomocną w obliczu takich podłości jakie tutaj ta sama osoba wypisuje? Kim trzeba być, by w kampanii wyborczej uderzać w najbliższych kontrkandydata? Takie zachowanie jest obrzydliwe, brudne, nieetyczne i ohydne. Internet nie zapomina, a do tych wpisów ktoś kiedyś wróci. Oby nie czyjeś dzieci. Wstyd!

 22. Mieszkaniec pisze:

  Akurat nie tylko żona p.iwanskiego pisze komentarze na jego plus. A obraża rodzina Kapczyńskiego widzę nie radzac sobie z prawda. A co to znaczy terroryzuje? Zapytajcie pracowników sezonowych cukrowni glinojeckiej. Ja jestem takim pracownikiem i nie raz miałem doczynienia z BHPOWCEM z mania wyższości! Młodzi tego nie wiedzą bo cukrownie omijają z daleka ale popytajcie starszych którzy są zmuszeni finansowo i zawodowo tam pracować jak tatuś naszego kandydata ich poniza: używając wulgarnych słów, nie wydając im materiałów BHP które im się należą i każe im pracować w ubraniach których bezdomny by nie zalozyl czy chociażby odzywajac się do nas jak do ludzi gorszej klasy tylko dlatego że nie jestesmy na stanowisku stałym albo kierowniczym. Dlatego pytam jakie ten człowiek mógł wynieść wartości by pomagać zwykłym mieszkańcom? Tym z kasą i stanowiskiem pewnie tak więc wy się nie martwcie ale co z resztą?

 23. Ania pisze:

  Czytam te komentarze i jestem w ogromnym szoku!! Widzę że zwolennicy Kopczyńskiego pozjadali już wszystkie rozumy! Nie poszło na debacie ich kandydatowi (bo rzeczywiście się pogrążył zwłaszcza w odpowiedziach na pytania których nir znał), ale to nie powód żeby tak psychicznie niszczyć Iwańskiego i jego rodzine. To jest małe społeczeństwo!!!!Zastanówcie się co robicie? W niedzielę się wszystko wyjaśni, nareszcie bo źle się dzieje! A co tyczy się ulicy Spokojnej to do końca nie wierzyłabym Pani Prezes! Zniszczyła jednego Burmistrza więc teraz próbuje Iwańskiego . Łukasz to moja rada trzymaj się od tej Pani jak najdalej teraz może być z Tobą a jak czegoś nie zrobisz po jej myśli będzie pisała na Ciebie donosy do wszystkich instytucji! Opanujcie się ludzie, proszę nie tędy droga!

 24. ares pisze:

  Obrażanie i niszczenie widzę zdecydowanie po stronie P. Iwańskiego i jego otoczenia. Chamstwo wylewa im się uszami. Nie poszło w debacie to raczej Iwańskiemu ale każdy ma swoje zdanie. A co do poprzedniego burmistrza? Hm…… To zniszczył się sam. Chyba jakiś wyrok ma i raczej nie przez P. Prezes. Za niewinność? Nie wydaje mi się. A P. Iwański kilka lat z nim współpracował jednak. I patrząc na stanowisko jakie zajmował to raczej bardzo blisko i owocnie.

 25. Normalny pisze:

  Powiem tak widząc co tu wypisujecie rzygac sie chce. Współczuje tylko rodzinom jednego i drugiego kandydata ze wciągani są w ta grę pozorów i traktowani są jako argumenty. I Przemek i Łukasz maja i wady i zalety ale to nie powód żeby wszystkimi możliwymi sposobami opluwać ich. Mysle ze te ataki są prowadzone przez 3-cio rzednych psychopatów którzy nie tylko nie zdają sobie sprawy z tego ile złego robią, ale rownież nie zdają sobie sprawy z tego ze w ten sposób “pomagając” tak naprawde szkodzą. A może niektórym zależy na tym i to niekoniecznie poplecznikom którego kolwiek z tych dwóch. Wszak gdzie sie dwóch bije trzeci korzysta. Martusiu i Gosiu pamiętajcie jedno macie wspaniałych mężów i to jest najważniejsze, a idiotom nakręcającym to wszystko życzę aby kiedyś ktoś im zrobił to samo. Dobrze ze niedziela niedługo.

 26. Mieszkanka Glinojecka pisze:

  Na początku, może tak: obejrzałam, wysłuchałam debatę z ciekawością. Gratulacje, podobała mi się, zarówno pod względem organizacji jak i Panowie wypadli super. Nie zmieniłam zdania co do tego na kogo zagłosuję, bo od początku moim faworytem jest p. Łukasz. Ale nie daje mi to prawa do obrażania jego kontrkandydata. Jestem przerażona, po przeczytaniu komentarzy. Panowie pokazali klasę, natomiast mieszkańcy, co może człowiek człowiekowi….. Jak ktoś “normalny” napisał powyżej, oni mają rodziny i uczucia, jak każdy z nas. Jak można, obrażać i “wywlekać”, “wyciągać” sprawy żon, ojców itd. Z całego serca, życzę Wam wytrwałości i dystansu (to do kandydatów). Nikt, kto dobrze życzy ludziom i ich rozumie, nie poniży się do takiego stopnia. Bieżmy odpowiedzialność, za swoje słowa, również te pisane. A tak na marginesie, trudne, ale można udowodnić kto je pisał.

 27. hades pisze:

  A oto uczona debata, czy skonsumować psią, czy kocią kupę. Smacznego glinojecka kołtunerio

 28. Mieszkanka pisze:

  Jak czytam te zachowania że strony żony Iwańskiego to jestem załamana tym , że zaczynają być zdesperowani że bezrobocie zagląda oknem. Jak jeszcze raz w kościele zobaczę ich ich idących do komunii to takiego im wstydu narobię że do nich podejdę i zaprowadzę za ucho do ławki. Wciąganie w kampanię rodziców jest niesmaczne. Ja pracuję w BHP i jestem pełna podziwu dla p Kapczyńskiego. Praktyki które u niego miałam wiele mnie nauczyły. Ściągając pracowników to nie jest terroryzm tylko dbanie o bezpieczeństwo. Wypadki które się wydarzyły uczą. Wstyd żeby zniżać się do oceny rodziców. To jest nadrabianie brakiem wiedzy i umiejętności więc atak poniżej pasa. Miałam nie iść na głosowanie ale teraz pójdę bo czytając wszystkie te wpisy, słuchając wypowiedzi zauważyłam, że p.Kapczyński i jego małżonka mają na tyle kultury osobistej że nie wypowiadają się i nie opisują źle przeciwnika w porównaniu z Iwańskimi.
  TO JEST WŁAŚNIE TO DOŚWIADCZENIE, KTÓREGO NAUCZYŁ PANA IWAŃSKIEGO GODLEWSKI . KŁAMSTWEM I OSZUSTWEM ABY CEL OSIĄGNĄĆ CIEMNOTA I TAK TEGO NIE ZAUWAŻY.

 29. Ania pisze:

  Mieszkanko zwracam się do Ciebie ! Przeczytaj wszystkie komentarze zanim rzucisz oskarżenia. To nie Pani Iwańska pisała o ojcu Pana Kopczyńskiego a pracownik cukrowni.Sam się do tego przyznał. Proszę czytać ze zrozumieniem. A na wybory i tak możesz iść!

 30. Ania pisze:

  Mieszkanko zwracam się do Ciebie!Przeczytaj wszystkie komentarze zanim rzucisz oskarżenia!To nie Pani Iwańska pisała o ojcu Pana Kopczyńskiego a pracownik cukrowni.Sam się do tego przyznał.Proszę czytać ze zrozumieniem. Myślę ze zarówno jedna jak i druga strona nie czyta tych głupot które tu piszecie i nie komentuje bo by się złamali! A na wybory możesz isc w końcu to obywatelski obowiązek!!!!

 31. Glinojedcznin pisze:

  Oczywiscie ze duży plus ma ojciec jak nauczył syna taki bedzie i syn . Pan iwanski nie obiecuje gruszek na wierzbie tylko mówi realnie a pan kapczynski ma tylko marzenia . Ja bede głosować na iwanskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*