Dwa groźne wypadki. Policja apeluje o ostrożną i rozsądną jazdę

Wczoraj i dziś na drogach powiatu ciechanowskiego odnotowano dwa  poważne zdarzenia drogowe. W związku z tym Policja apeluje do kierowców o ostrożną i rozsądną jazdę.

W dniu 27 listopada 2019 roku o godz. 4:20 dyżurny ciechanowskiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym na ul. Mławskiej. Na miejscu Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Renault Master – 63-letni mieszkaniec Ciechanowa wyjeżdżał ze stacji paliw natomiast drogą W615 w kierunku centrum miasta poruszał się pojazd marki Mercedes Sprinter. W wyniku zdarzenia 68-letni mieszkaniec Mławy kierowca mercedesa został przewieziony do szpitala. Policja prowadzi czynności w tej sprawie. 

Kolejne zdarzenie z udziałem dwóch pojazdów miało miejsce dzisiaj o godz. 8:16 na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Ujazdowo. Tam kierujący samochodem marki VW Passat uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku pojazdu marki VW Transporter. Kierowca passata oraz pasażer transportera zostali odwiezieni do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny tego zdarzenia. 

W związku z niekorzystnymi warunkami drogowymi apelujemy o spokojną i rozsądną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu. Pamiętajmy, że na drogach jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu drogowego.

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*