Kolejne osoby pozbawione prawa jazdy za zbyt szybką jazdę

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zatrzymali 31 maja 44 – letniego kierowcę, który kierował samochodem mimo orzeczonego sądowego zakazu oraz 57 – letniego mężczyznę, któremu zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości

W Ciechanowie na ul. Prymasa 1000 – lecia policjanci  zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego marki Volkswagen. W trakcie legitymowania kierowcy, okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnym systemie na jaw wyszło, że 44-letni mieszkaniec Ciechanowa ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za popełnione przestępstwo niestosowania się do sądowego zakazu, mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W miejscowości Gogole Wielkie gm. Gołymin Ośrodek funkcjonariusze zatrzymali 57 – letniego kierowcę Volkswagena, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 59 km/h. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy oraz ukarali mandatem karnym.

Policjanci apelują o rozsądną jazdę oraz o przestrzeganie zasad i przepisów ruchu drogowego.

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*