Kolejne zatrzymania Ciechanowskiej drogówki

Jazda pod wpływem alkoholu, przekroczenie dozwolonej prędkości czy kierowanie pojazdem bez uprawnień to tylko nieliczne naruszenia przepisów, na które funkcjonariusze ciechanowskiej komendy zwracają uwagę.

We wtorek 9 marca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego na ul. Al. Niepodległości zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Hyundai. Kierujący tym pojazdem przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h.

Niektórzy kierowcy rozpoczęli już sezon motocyklowy. Dla 17 latka rozpoczął się on niefortunnie. Wczoraj ciechanowscy policjanci z Mazowieckiej Grupy Speed na ul. Orylskiej zatrzymali do kontroli kierowcę Kawasaki. W trakcie kontroli okazało się że mężczyzna kierował motocyklem nie posiadając do tego uprawnień.

Wczoraj ok. godz. 20:20 funkcjonariusze PP Sońsk udali się do miejscowości Gąsocin, gdzie według zgłoszenia pojazdem marki Citroen ma poruszać się nietrzeźwy kierujący. Na ul. Strażackiej zatrzymali  auto do kontroli. W trakcie sprawdzenia 29 – letniego kierującego w policyjnych systemach okazało się że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że miał on trzy promile alkoholu w organizmie.  

W trosce o bezpieczeństwo na naszych drogach apelujemy o świadome i odpowiedzialne zachowanie oraz dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.  

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*