Kolejni poszukiwani „w rękach” ciechanowskich policjantów

Ciechanowscy policjanci prowadzą cykliczne działania ukierunkowane na ujawnianie i zatrzymywanie osób poszukiwanych. W ostatnich dniach mundurowi zatrzymali kolejnych siedem osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. 6 z nich trafiło do zakładu karnego. 25-latek, który sam zgłosił się do komendy na dozór, uniknął kary po wpłaceniu grzywny. Wszyscy poszukiwani byli zgodnie z treścią nakazów doprowadzenia wydanych przez sąd.

W minioną niedzielę (18.02) policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie za prowadzenie pojazdu w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna ma do odbycia karę jednego miesiąca pozbawienia wolności.

Najbliższe 3 miesiące w zakładzie karnym spędzą dwaj inni mieszkańcy powiatu ciechanowskiego, za którymi Sąd Rejonowy w Ciechanowie wydał nakaz doprowadzenia. 63-latek ma do odbycia karę za przestępstwo kierowania pojazdem wbrew sądowemu zakazowi. Natomiast 57-latek trafił „za kratki” za jazdę autem w stanie nietrzeźwości.

W miniony wtorek (20.02) do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zgłosił się 25-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który był do tego zobowiązany w związku z zastosowanym wobec niego środkiem zapobiegawczym w postaci dozoru policji. Po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że 25-latek poszukiwany jest na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie do odbycia kary 50 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna po opłaceniu grzywny uniknął kary więzienia.

Pozostali trzej mężczyźni również zatrzymani zostali zgodnie z treścią nakazów doprowadzenia wydanych przez ciechanowski sąd.

Źródło: KPP w Ciechanowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*