Kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany dzięki reakcji mieszkańców

Nietrzeźwy kierowca samochodu Iveco Daily został zatrzymany dzięki reakcji mieszkańców Ciechanowa, którzy wykazali się obywatelską godną pochwały postawą. To już trzecie obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w tym tygodniu. Nie dajemy przyzwolenia na kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości!!!

Wczoraj około godz. 22:00 w Ciechanowie na ul. Okopowej dzięki reakcji i zgłoszeniu mieszkańców Ciechanowa, został zatrzymany nietrzeźwy kierowca samochodu Iveco Daily. 40-letni mężczyzna wykonywał dziwne manewry samochodem co wzbudziło u zgłaszających podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu. Uniemożliwili mu odjazd a następnie przekazali patrolowi Policji. Badanie na zawartość alkoholu wykazała, że mężczyzna miał w organizmie 2 promile. 40-letni mieszkaniec Ciechanowa został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

To kolejny w ostatnich dniach przypadek obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy. Apelujemy zarówno do kierowców jak i do postronnych osób by nie stojąc obojętnie uniemożliwiali jazdę za kierownicą tym, którzy spożywali alkohol, by o swych spostrzeżeniach informowali policjantów. Nie reagując na naganne zachowanie dajemy przyzwolenie nietrzeźwym na kierowanie pojazdami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*