Koncert kolęd i pastorałek „Śpiewajcie i grajcie Mu” w Bogatem

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogatem, Schola św. Anny i Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Narzymskiego w Bogatem zaprosiły mieszkańców gminy Przasnysz do wzięcia udziału we wspólnym kolędowaniu „Śpiewajcie i grajcie Mu”, które odbyło się w minioną niedzielę 8 stycznia.

Udział w koncercie wzięła Grażyna Wróblewska, Wójt Gminy Przasnysz, Waldemar Białczak, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, Danuta Radomska, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Józefa Narzymskiego w Bogatem, Beata Głodkowska, Kierownik Referatu Organizacyjnego, spraw Obywatelskich i Kadr, Spraw Obronnych, Działalności Gospodarczej i Promocji Gminy, ks, Cezary Olzacki, Proboszcz Parafii św. Jana Ewangelisty w Bogatem, a także przedstawiciele Klubu Senior + z Bogatego i społeczność lokalna Gminy Przasnysz.

Na scenie wystąpili: Mażoretki z Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Bogate, Wokalistki z zespołu Pasja Bartosz Sekuna na keyboardzie Schola św. Anny z Bogatego, Ewelina Olszewska, Emilia Kulpanowska, Bartosz Łyszkowski na akordeonie Joanna Kulpanowska i Olga Olencka, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Osp Bogate.

in/fot ug przasnysz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*