LKS Matsogi na otwartych Mistrzostwach Warszawy w Taekwon-do ITF

25 listopada br. w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Taekwon – do ITF.  Zawodnicy z Ciechanowa (47)  rywalizowali z licznymi klubami klubami warszawskimi oraz z Mińska Mazowieckiego, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Piaseczna i Grodziska Mazowieckiego.

Złoty i srebrny medal w technikach specjalnych zdobyły Natalia Kłobuszewska oraz Nikola Chumięcka. Bardzo wysoki poziom panował w konkurencjach technicznych układów formalnych, brązowy medal wywalczył  8 – letni Szymon Kreft. Wśród Juniorów młodszych oraz juniorów bardzo dobrze spisało się rodzeństwo Karolina i Jakub Królikowscy, którzy zwyciężyli w walkach. Karolina oprócz zwycięstwa w walkach w kategorii wagowej do 45 kg zdobyła również brązowy medal w technikach specjalnych, natomiast jej brat Kuba w dobrym stylu pokonał kolejno dwóch rywali i zwyciężył w wadze do 50 kg. Na uwagę zasługuje jeszcze zwycięstwo Łukasza Adamiaka w wadze ciężkiej do 75 kg, który pokonał w finale kolegę klubowego Natana Hajduka.

W Mistrzostwach wzięło udział 250 zawodników. Ciechanowski Klub Sportowy doskonale się spisał. Zawodnicy zdobywając medale pokazali swoje umiejętności oraz ducha rywalizacji sportowej.

Medale zdobyte przez ciechanowian naprawdę są cenną zdobyczą i będą zajmować zaszczytne miejsce w ich kolekcjach.