Mariusz i jego rodzina straciła dom, pomóżmy im go odzyskać!

7 października br. był dniem tragicznym dla Mariusza i jego rodziny.  Około godziny 10:00 spłonął ich dom. Mariusz, członek Ciechanowskiej Explozji 4×4, który zawsze służy pomocą i jest bardzo pozytywnym człowiekiem, stracił swój azyl. Wszyscy, którzy chcą dołożyć złotówkę na odbudowę domu mogą to zrobić wpłacając datek na zrzutce.pl:

https://zrzutka.pl/dsv9f9

,,Witajcie… W dniu dzisiejszym tj. 7-10-2019r., około godziny 10 rano, spłonął dom naszego kolegi Mariusza z Ciechanowskiej Explozji 4×4. Znacie go doskonale z naszych rajdów, gdzie Mariusz zawsze z uśmiechem na twarzy sędziuje na próbach i zawsze chętnie bierze też udział w licznych akcjach charytatywnych, zawsze z serduchem na dłoni. Dzisiaj dokonał się dramat Mariusza i jego rodziny, która licznie ten dom zamieszkiwała. Teraz to on i jego rodzina potrzebują pomocy, bo w ułamku sekundy zawalił się ich bezpieczny azyl… Prosimy Was o pomoc, wpłacając nawet złotówkę… Pomóżmy odbudować bezpieczne miejsce dla Mariusza i jego rodziny. Z poważaniem Ciechanowska Explozja 4×4.”

 

Foto: KP PSP Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na kogo zagłosowałbyś w nadchodzących wyborach prezydenckich?

Loading ... Loading ...

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.