Masowa wysyłka SMS dla edukacji! Szybka i Prosta Wysyłka

Jednostki oświatowe coraz częściej konkurują ze sobą o uwagę rodziców czy studentów. Wybór przedszkola lub uczelni niejednokrotnie jest podyktowany dostępnością przydatnych informacji i ich odpowiednim przekazaniem, a także jakością obsługi. Wyróżniające się placówki stawiają na komunikację dwukierunkową z grupami zainteresowanymi ich usługami. Ciekawym narzędziem do prowadzenia takiej wymiany wiadomości są SMS-y. Usprawniają one zarządzanie przedszkolem, szkołą i uczelnią, podnosząc poziom satysfakcji zainteresowanych rodziców czy studentów, jednocześnie pozwalając personelowi skupić się na podwyższaniu jakości nauczania.

SMS w edukacji przedszkolnej

W żłobkach i przedszkolach SMS sprawdza się w wielu sytuacjach. Za pomocą SMS-a możemy np. informować rodziców o zbliżającym się terminie płatności bądź zaległościach w opłatach. Dyrekcja może za pomocą SMS przekazywać także inne powiadomienia, np. o składce na bal maskowy, godzinach wyjazdu i powrotu z wycieczek oraz niezbędnym wyposażeniu dziecka, nadchodzącym „dniu misia” czy o zamknięciu placówki w dni wolne od pracy. SMS sprawdzi się także w nagłych sytuacjach, takich jak awaria ogrzewania czy epidemia w placówce. To także dobre narzędzie do szybkiego przekazywania wszelkich zmian w funkcjonowaniu żłobka czy przedszkola.

SMS przydaje się nie tylko do obsługi osób już korzystających z przedszkola. Może być równie dobrze wykorzystany w procesie naboru dzieci do placówki np. do poinformowania rodziców, że ich pociecha otrzymała miejsce w przedszkolu.

System powiadomień SMS równie dobrze sprawdzi się w szkołach podstawowych, ponadpodstawowych jak również szkolnictwie wyższym.

Dlaczego warto?

  • szybsze powiadamianie rodziców w nagłych sytuacjach (awaria, epidemia choroby zakaźnej, zmiany zasad funkcjonowania placówki),
  • większy komfort pracy dla kadry zarządzającej,
  • lepiej poinformowani rodzice (informacje o zebraniach, składkach, wycieczkach),
  • usprawnienie procesów płatności (powiadomienia o opłatach za przedszkole),
  • wizerunek sprawnie i nowocześnie zarządzanej placówki,
  • udokumentowanie wszystkich powiadomień (historia wysyłek SMS).

Warto skierować swoją uwagę na oprogramowanie SMSinfo – dedykowaną aplikację dla edukacji. Zapytaj przedstawiciela firmy o ofertę.

Kontakt:

SMSinfo:

tel: 606-792-108/ emial: biuro@s-info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*