Mazowiecka Izba Gospodarcza wybrała nowego prezesa

W miniony czwartek odbyły się wybory w Mazowieckiej Izbie Gospodarczej. Członkowie izby zebrali się by wybrać nowego prezesa oraz radę, która w najbliższych latach będzie wytyczała kierunki działalności Mazowieckiej Izby Gospodarczej. Do wyborów na prezesa izby stanęło dwóch kandydatów Adam Olszewski oraz Marcin Ostromecki.

Po podliczeniu wszystkich głosów walne zgromadzenie na funkcję prezesa wybrało Adama Olszewskiego – prezesa Grupy Arnica, który do tej pory pełnił funkcję wiceprezesa izby.

– “Dziękuję za zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyliście, ze swojej strony będę dążył do należytego reprezentowania powierzonego stanowiska jak i Was. Dziękuję Marcinowi za miłe słowa i liczę na aktywny udział w życiu Mazowieckiej Izby Gospodarczej. Wszystkich Państwa zapraszam do czynnego udziału w życiu Izby oraz oczekuje konstruktywnej krytyki – mówił Adam Olszewski – nowy Prezes MIG.” – czytamy w komunikacie izby.

Ustępujący Prezes Krzysztof Ostromecki powiedział: „Dziękuję za rekordową frekwencję na Walnym Zgromadzeniu oraz za udzielenie absolutorium ustępującej Radzie. Nowej Radzie na czele z Prezesem Adamem, życzę owocnej pracy dla dobra naszej Iżby”.

Nowy skład Rady Mazowieckiej Izby Gospodarczej:

– Danuta Drzewiecka

– Bartosz Machul

– Robert Malinowski

– Piotr Pszczółkowski

– Katarzyna Tromska

– Wiesław Żebrowski

Jak czytamy w komunikacie nowa rada ukonstytuuje się podczas najbliższego posiedzenia, które według zapowiedzi nowego Prezesa, odbędzie się jeszcze w kwietniu. Podczas posiedzenia wybrano także Komisję Rewizyjną. W tym przypadku skład osobowy tego gremium nie uległ zmianie: Andrzej Bayer (Przewodniczący) oraz Hanna Federowicz (zastępca) i Piotr Humięcki.

fot:MIG Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*