MC Donald w Ciechanowie !

Spółka McDonald’s Polska za ponad 2 mln zł kupiła w Ciechanowie działkę, na której powstanie restauracja. Lokal zostanie oddany do użytkowania prawdopodobnie już w przyszłym roku. Inwestycja związana będzie z utworzeniem kilkudziesięciu nowych miejsc pracy.

Dziś rozstrzygnięto przetarg, w którym spółka McDonald’s Polska kupiła działkę na rogu ul. Rzeczkowskiej i Armii Krajowej o powierzchni 0,4494 ha za 2.008.815,09 zł. Wkrótce przeprowadzone będą procedury związane z uruchomieniem procesu inwestycyjnego i budowy restauracji. Jak zapowiadają przedstawiciele spółki, otwarcie lokalu planują wstępnie na drugą połowę przyszłego roku. Zatrudnienie znajdzie kilkadziesiąt osób.
 Restauracje McDonald’s budowane są niemal na całym świecie, w atrakcyjnych dla inwestora lokalizacjach. Ciechanów dołącza do tych miejsc, co odzwierciedla potencjał miasta. McDonald’s to rozpoznawalna marka, która pojawia się tam, gdzie coś się dzieje, gdzie kierowcom, turystom, osobom przejeżdżającym przez miasto jest po drodze, w ośrodkach o większym znaczeniu. To też kolejna inwestycja oznaczająca nowe miejsca pracy, jak również zwiększenie oferty gastronomicznej w mieście. Skorzysta na tym także budżet miasta ze względu na spływ nowych podatków – powiedział prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

 

restauracja_mcd

Źródło:http://www.umciechanow.pl/main/aktualnosci/st:1/idn:4769.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*