Miniony weekend na drogach powiatu ciechanowskiego

Nie odnotowaliśmy poważniejszych zdarzeń ani wypadków drogowych. W dniach 30-31.10. na terenie powiatu  funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego odnotowali  6 kolizji drogowych, natomiast w dniu 1 listopada nie doszło do żadnego zdarzenia drogowe. Ruch zarówno pojazdów jak i pieszych był bardzo mały.  

Również podczas zabezpieczenia piątkowego marszu, który  przeszedł ulicami Ciechanowa nie odnowiliśmy żadnych wydarzeń.  

Jeżeli chodzi o inne zdarzenia, to między innymi w sobotę  31.10. na terenie giełdy samochodowe doszło do kradzieży portfela wraz z dokumentami  na szkodę  91-letniego mężczyzny.  

Ponadto w sobotę w godzinach nocnych  funkcjonariusze Wydziału Prewencji  podczas czynności służbowych ujawnili ok. 4 gram substancji  psychotropowej  w postaci amfetaminy, którą posiadał młody ciechanowianin. Mężczyzn został zatrzymany.  

Funkcjonariusze komendy uczestniczą w Kampania „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, która  ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów. Policjanci służby ruchu drogowe w miniony weekend skontrolowali  58 pojazdów. Tylko w 3 przypadkach funkcjonariusze ujawnili nieprawidłowości w oświetleniu pojazdów.

 Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo w dużym stopniu zależy również od nas samych.

podkom. Bożena Kuklak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*