Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? WYGRAJ podwójny bilet na Kabaret Skeczów Męczących!

Święta tuż tuż… a Ty zastanawiasz się jaki prezent sprawić ukochanej osobie? Nie musisz zaglądać do portfela, żadnych wydatków! Wystarczy, że:

⭐ w komentarzu napiszesz: Wesołych Świąt!

Do wygrania podwójny bilet na Kabaret Skeczów Męczących, który odwiedzi Ciechanów 23 marca 2020 r. Występ odbędzie się w niedzielę, o godzinie 15:00 w Hali Sportowej Mazovia (Kraszewskiego 8, 06-400 Ciechanów). Kabaret wystąpi z nowym programem: najŚMIESZNIEJszy.

KONKURS TRWA OD DZISIAJ (11 grudnia) DO KOŃCA TYGODNIA (15 grudnia). Ze zwycięzcą skontaktujemy się za pomocą facebooka.

ZACZYNAMY!!! 🎄🎁🎅

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Bilety również do nabycia na stronie: biletyna.pl

 1. Wesołych Świat ❤️🎅🎄

 2. Mariola Rogalska pisze:

  Wesołych Świąt 😊🎅🏻😊🤶

 3. Agnieszka pisze:

  Wesołych Świąt

 4. Ewa Załęska pisze:

  Wesołych świąt 🌲🎁

 5. Zaneta andrzejewska pisze:

  Wesolych swiat 🙂

 6. Milena pisze:

  Wesołych Świąt! 🙂

 7. Janusz Woźniak pisze:

  Wesołych Świąt!

 8. konkurs pisze:

  Wesołych Świąt!!!

 9. Adam Sobieraj pisze:

  Wesołych Świąt! 🤗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*