Nietrzeźwy i z amfetaminą w samochodzie

Jak podaje komisarz Jolanta Bym rzeczniczka Ciechanowskiej Komendy Policji w dniu wczorajszym policjanci podjęli interwencję wobec nietrzeźwego kierującego. 27-latek z pow. płońskiego mając prawie promil alkoholu w organizmie oraz pomimo trzech sądowych zakazów jechał samochodem. Ponadto posiadał narkotyki.

Wczoraj po godzinie 21:00 na terenie gminy Glinojeck w miejscowości  Stary Garwarz policjanci z Posterunku Policji w Glinojecku zauważyli pojazd marki Fiat Punto, który w sposób podejrzany poruszał się po drodze. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że za kierownicą siedzi 27-letni mieszkaniec pow. płońskiego. Od mężczyzny była wyczuwalna silna woń alkoholu, w związku z czym został przebadany alkomatem. Okazało się, iż miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że 27-latek posiada aż trzy aktywne zakazy prowadzenia  pojazdów mechanicznych. Dodatkowo w trakcie prowadzonych czynności, funkcjonariusze znaleźli przy 27-latku substancje zakazane w postaci białego proszku. Wstępne badanie wykazało, że znaleziona substancja to amfetamina.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dziś został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*