Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

Wczoraj policjanci z ciechanowskiej drogówki otrzymali informację o zdarzeniu drogowym z udziałem trzech pojazdów na ulicy 17 Stycznia i Okrzei w Ciechanowie. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17:00 na ulicy 17 Stycznia. Jadącemu w kierunku centrum kierowcy VW Polo z drogi podporządkowanej wyjechał samochód marki Audi doprowadzając do zderzenia się pojazdów. 46 – letni kierowca Audi po opuszczeniu pojazdu chciał „dogadać się” oświadczając że jest pijany. Gdy usłyszał jak kierowca VW dzwoni na numer alarmowy, wsiadł do pojazdu i uciekając jeszcze raz uderzył w auto pokrzywdzonego. Kilka metrów dalej przed jednym z bloków na ul. Okrzei chcąc zaparkować samochód uderzył w stojący pojazd marki Mazda a następnie uciekł do budynku. Policjanci po ustaleniu właściciela pojazdu udali się do jego miejsca zamieszkania i zatrzymali kierowcę Audi. Okazało się że był on nietrzeźwy. Badanie mężczyzny wykazało że miał on prawie dwa i pół promila alkoholu w organizmie.  

46-latek został zatrzymany. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, odpowie również za popełnione przestępstwo. Zgodnie z obowiązującym prawem grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*