Nowoczesna sala kinowa w Ciechanowie (wizualizacje)

,, Nowy Rok i Nowe Wyzwania” – takimi słowami Joanna Potocka – Rak , starosta Powiatu Ciechanowskiego, poinformowała na profilu facebook o nowych planach związanych z modernizacja Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Jeszcze w tym roku ma powstać dokumentacja techniczna planowanej inwestycji, jednak Starostwo na razie nie zdradza szczegółów rozbudowy. Wiadomo, że na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w tegorocznym budżecie zabezpieczono 100 tysięcy złotych. Starostwo będzie starać się o pozyskanie środków zewnętrznych na realizację zadania.

Czego możemy się spodziewać?

Nowa, nowoczesna sala kinowa, optymalne wykorzystanie przestrzeni wokół i stworzenie małej sceny letniej, a całość uwzględniająca wytyczne Konserwatorskie – by nie zdominować bryły budynku istniejącego… Takie są plany rozbudowy Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki. Zakończyliśmy prace koncepcyjne, przystępujemy do opracowania dokumentacji projektowej. Nowy Rok – nowe wyzwania – informuje na facebooku Joanna Potocka – Rak.

Rozbudowa PCKiSz będzie odbywała się etapowo, co nie przeszkodzi w funkcjonowaniu kina. Jesteśmy bardzo ciekawi efektów końcowych i trzymamy kciuki za realizację inwestycji.

(fot.https://www.facebook.com/PotockaRak/)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*