Od dzisiaj duże zmiany w kursowaniu pociągów w Warszawie

W dniach 24 – 31 sierpnia 2019 r. spółka PKP PLK S.A. będzie prowadziła bieżącą naprawę infrastruktury kolejowej na podmiejskiej linii średnicowej w Warszawie. Zostanie zamknięty odcinek Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle. W związku z tym wystąpią duże zmiany w kursowaniu pociągów wszystkich pasażerskich przewoźników kolejowych. Na czas utrudnień będzie obowiązywało honorowanie biletów. Załączam szczegółową informację na temat kursowania pociągów Kolei Mazowieckich oraz zasad wzajemnego honorowania biletów.

W dniach 30 i 31 sierpnia 2019 r., w związku z dodatkowymi utrudnieniami w obrębie stacji Warszawa Rembertów, pociągi kursujące przez tą stację będą miały dodatkowo zmieniony rozkład jazdy. Prosimy o zwrócenie uwagi na:

  • pociąg nr 19385 relacji Warszawa Wschodnia 15:47 – Mińsk Mazowiecki 16:28, który po odjeździe z Warszawy Wschodniej zatrzymuje się w Rembertowie, a następnie dopiero w Sulejówku Miłosnej. Od stacji Sulejówek Miłosna do stacji Mińsk Mazowiecki zatrzymuje się na wszystkich stacjach;
  • pociąg 12201 relacji Warszawa Zachodnia 15:33 – Dęblin 17:45, który ma wyznaczone dodatkowe zatrzymania na stacjach: Warszawa Wesoła, Warszawa Wola Grzybowska, Sulejówek, Sulejówek Miłosna.

Tabele rozkładów jazdy:

https://www.mazowieckie.com.pl/pl/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dniach-9-vi-31-viii-2019r

 

 

Źródło/foto: KM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*