Odwołanie uroczystości na placu T. Kościuszki!

W związku z  zamknięciem w dniu 09 listopada br. przez Urząd Miasta skweru przy pomniku Polskiej Organizacji Wojskowej na pl. Tadeusza Kościuszki uroczystości rocznicowe Święta Odzyskania Niepodległości zaplanowane na 11 listopada br. zostały odwołane. Organizatorami uroczystości patriotyczno – religijnych była Poseł Anna Cicholska i Związek Piłsudczyków RP Oddz. Ciechanów.

-,,Urząd Miasta zamknął skwer przy pomniku Polskiej Organizacji Wojskowej na pl. Tadeusza Kościuszki. Z oficjalnych informacji władz miasta wynika, że do 15.11.2021 ( poniedziałek ) skwer jest ‘’ placem budowy ‘’. Jestem ciekawa kto i co będzie robił na placu budowy w dni wolne od pracy 11-14. listopad. Uroczystości objął Patronatem Honorowym Wojewoda Mazowiecki, a oprawę zgodnie z ceremoniałem wojskowym przygotowała 5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej. ”- czytamy na profilu Poseł Anny Cicholskiej.

-,, O rozpoczęciu pierwszego etapu prac na placu Kościuszki informowaliśmy 30 września. Drugi etap rozpoczął się 21 października. Na podstawie protokołu przekazania terenu budowy spisanego w dniu 21 października 2021 roku Gmina Miejska Ciechanów przekazała, a wykonawca tj. PUK Spółka z o.o. w Ciechanowie przyjął teren budowy w granicach przeznaczonych pod planowaną inwestycję. Teren obecnie jest zabezpieczony w sposób właściwy przez wykonawcę” – informuję Urząd Miasta w Ciechanowie.

Foto: fb Anna Ewa Cicholska

  1. Inspektor budowlny pisze:

    Ozajmuje Państwu, iż znak A-14 “Roboty DROGOWE” jest zamontowany w sposób nieprawidłowy, co za tym idzie wysokość jakie określone są w dokumentacji jasno mówią o jego wysokość od poziomu gruntu. Proszę się doedukować, zapraszam do czytania planów organizacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*