ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR – CIECHANÓW 2020 odbędzie się w hali sportowej MOSiR Ciechanów przy ul. 17 Stycznia 60 B w dniu 29 stycznia 2020r. o godz. 10:00 W imprezie weźmie udział ok. 200 przedszkolaków z powiatu ciechanowskiego.

Dziewiąta edycja ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR składać się będzie z dziewięćdziesięciu imprez, organizowanych w ponad 50 lokalizacjach, w których weźmie udział ok. 18000 Aktywnych Przedszkolaków. Nad całością cyklu Patronat Honorowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. 

Imprezy mają na celu zapewnienie rozrywki ruchowej przedszkolakom, ze szczególnym uwzględnieniem wszechstronnego rozwoju ruchowego i nauki podstaw piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Nasze imprezy niewątpliwie przyczyniają się do przeciwdziałania otyłości u dzieci i zapobiegania późniejszym zwolnieniom z WF. W imprezie udział biorą przedszkola i ich reprezentacje – uczestnicy ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl, obecnego w ponad 300 lokalizacjach w Polsce. 

Partnerem tytularnym cyklu jest PKN ORLEN. Ogólnopolskim partnerem medialnym jest Polskie Radio Dzieciom. Dzięki zaangażowaniu władz miast i regionów, kilkudziesięciu partnerów sportowych, lokalnych partnerów, w tym medialnych, skupiamy wokół naszego projektu ok. 200 firm i instytucji z całego kraju, trafiając z przekazem naszej misji i marki do ponad 2 milionów osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*