Otwarcie zmodernizowanej siedziby Delegatury Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Ciechanowie

20 grudnia br. odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanej siedziby Delegatury Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Ciechanowie, która mieści się na IV piętrze w budynku Starostwa.

Wszystkich zaproszonych gości przywitał Zbigniew Terek, dyrektor Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, który podziękował za współpracę Staroście Joannie Potockiej – Rak. Podpisane porozumienie między Starostwem a MOW NFZ pozwoliło na modernizację siedziby delegatury w Ciechanowie, w związku z czym Starostwo wyremontowało IV kondygnację budynku. Całkowity koszt modernizacji opiewał na kwotę 400 tysięcy zł.

Starosta Joanna Potocka – Rak podkreśliła, że cieszy się ze współpracy oraz z tego, że NFZ delegatura w Ciechanowie będzie mógł w końcu pracować w warunkach godnych XXI wieku.

Następnie po krótkiej modlitwie oraz poświęceniu przez Ks. kan. mgr Zbigniewa Adamkowskiego dokonano uroczystego przecięcia wstęgi.

Modernizacja siedziby ma przyczynić się do poprawy jakości obsługi pacjentów, którzy załatwiają w Oddziale różne sprawy dotyczące realizacji świadczeń zdrowotnych. Co najważniejsze obiekt jest już dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W delegaturze ciechanowskiej pracuję piętnastu pracowników, którzy pomocnie będą obsługiwać petentów. Na uwagę zasługuję fakt, że w siedzibie znajduję się również kącik zabaw dla dzieci oraz pokój dla matek z dziećmi, w którym możemy znaleźć fotel, przewijak oraz pampersy.

Dalsza część uroczystości skupiła się na prezentacji multimedialnej przestawionej przez Dyrektora Tereka, która zawierała krótkie podsumowanie działań, korzyści oraz pracy NFZ Delegatury w Ciechanowie i spraw jakie można w nim załatwić. Przybyłym gościom serca skradł występ dzieci, które piosenką i pięknym, artystycznym tańcem złożyły życzenia i wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*