Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe już w ten weekend!

Jutro (piątek, 24 maja) rozpoczną się XV Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe. Jak informuje organizator główne wydarzenia będą miały miejsce w sobotę. Całą imprezę rozpocznie specjalnie odprawiona msza polowa po której wszyscy uczestnicy przejadą w paradzie na swoich maszynach ulicami miasta aż dotrą na błonie zamkowe, W sobotę o godz. 13.00 odbędzie się msza święta pod Farską Górą. O godzinie 14.00 spod Farskiej Góry, przez miasto, na błonia zamkowe przejedzie parada motocykli. Na błoniach od godz. 15.00 zaplanowane są konkursy oraz pokazy motocyklowe. O godz. 17.00 przewidziane są koncerty w klimacie motocyklowym.
Wystąpią: zespół Brown, Róże Europy oraz Turbo. Motocykliści zaczną zjeżdżać do Ciechanowa na pole namiotowe na błoniach zamkowych już w piątek. Od godz. 18.00 mocne brzmienia zapewniać będą zespoły:
GrandFathers, The Pillowers, Merge Konflikt, Distnct Way, Zła Wola oraz Gravity Eather. Ciechanowskie Spotkania Motocyklowe organizuje klub motocyklowy Wolny Wydech Ciechanów, we współpracy z Urzędem Miasta Ciechanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*