Pięciu kierowców pod wpływem alkoholu

Tylko jednego dnia ciechanowscy policjanci zatrzymali pięciu kierowców pod wpływem alkoholu. 47-letni nietrzeźwy motorowerzysta kilka godzin wcześniej był zatrzymany jako kierujący po użyciu alkoholu. Nietrzeźwi kierowcy pojazdów mechanicznych muszą liczyć się z karą 2 lat pozbawienia wolności.

Tylko w niedzielę ciechanowscy policjanci 5 razy zatrzymywali kierowców, którzy byli pod wpływem alkoholu. 

47-letni motorowerzysta pierwszy raz został zatrzymany w miejscowości Wola Wierzbowska około godz. 11:20. Wtedy kierujący zippem miał w organizmie niecałe 0,5 promila alkoholu w organizmie. O godzinie 21:00 w Ciechanowie na ul. Opinogórskiej został zatrzymany ten sam mężczyzna. 47-latek kierował motorowerem mając w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. 

Również w niedzielę w Ciechanowie na ul. Rzeczkowskiej został zatrzymany 23-letni kierujący citroenem. Mieszkaniec pow. ciechanowskiego miał w organizmie 2 promile alkoholu. 

Po użyciu alkoholu kierował oplem, 52-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Został zatrzymany przez policjantów w miejscowości Gołymin-Ośrodek. 

O godzinie 22:30 w Elżbiecinie gm. Opinogóra Górna policjanci zauważyli pojazd vw passat, który na widok radiowozu zatrzymał się a z niego pospiesznie wysiadło dwóch mężczyzn. Obydwaj byli nietrzeźwi, żaden z nich nie przyznawał się do kierowania a już na pewno nie po alkoholu. 46-letni i 26 letni, obydwaj mieszkańcy pow. ciechanowskiego zostali zatrzymani  w policyjnym areszcie. Dziś zostaną przesłuchani. 

kom. Jolanta Bym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*