Pijani kierowcy i rowerzyści...mimo wysokich mandatów nadal podróżują na podwójnym gazie!

W piątek (10.05) tuż przed południem, 82-letni kierowca skody na ul. Gostkowskiej w Ciechanowie wyjeżdżając z parkingu uderzył w ogrodzenie zakładu pogrzebowego, mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Tego samego dnia lecz przed północą w miejscowości Gołotczyzna, 29-letni kierowca mercedesa uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

W sobotę (11.05) policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów na terenie gminy Ojrzeń. W Młocku 56-latek jechał rowerem mając w organizmie 2,8 promila alkoholu natomiast w miejscowości Wojtkowa Wieś 57-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu.   

W niedzielę (12.05), również przed północą w Ciechanowie na pętli miejskiej w rejonie ul. Bolesława Prusa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu marki Audi. Pojazdem kierował 25-latek który miał w organizmie 2 promile alkoholu. Nietrzeźwy kierowca na łuku drogi wpadł w poślizg stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w dwie latarnie i zjechał w pole.

Źródło: KPP w Ciechanowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*