Piknik Patriotyczny w Pułtusku

W ubiegłą sobotę, tj. 4 maja br. w Pułtusku odbył się Piknik Patriotyczny, w którym wzięli udział Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, Premier Mateusz Morawiecki, a także Wicepremier, Beata Szydło. Piknik rozpoczął swoim przemówienie Jarosław Kaczyński, którego przywitano bardzo entuzjastycznie. Mówił on o narodowości, pozycji Polski w UE, miłości do Ojczyzny oraz o  atakach na Kościół:

,,Trzeba tej polskiej tradycji, polskiej duchowości, moralności bronić, a ona jest atakowana. I jest atakowany Kościół, w sposób niezwykle wręcz brutalny. A kto spojrzy na polską historię, ten wie, że nie ma dziejów narodu polskiego, zarówno w tych czasach, gdy Polska była silna i wielka, jak i w tych trudnych czasach, gdy w ogóle jej nie było, bez Kościoła” – powiedział.
Głos zabrali również Premier oraz Wicepremier. Przedstawiono również kandydatów z listy PiS do tegorocznych wyborów Europarlamentarnych.
Przybyli mogli liczyć również na koncert zespołu Bayer Full oraz atrakcje, które tego dnia przygotowano nie tylko dla najmłodszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*