Płacił znalezioną kartą bankomatową, usłyszał zarzuty

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zatrzymali 38-letniego mieszkańca Ciechanowa, który używając cudzej karty płatniczej dokonał kilkunastu nieautoryzowanych transakcji płatniczych w różnych sklepach na terenie Ciechanowa.

Do ciechanowskiej komendy zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła, że w nieznanych okolicznościach, prawdopodobnie w sklepie, utraciła swoją kartę płatniczą. Logując się na swoje konto bankowe zobaczyła jednak, że ktoś wielokrotnie używał jej karty, dokonując płatności w różnych sklepach.

Policjanci niezwłocznie podjęli czynności mające na celu ustalenie osoby, która w nieuprawniony sposób korzysta z cudzej karty.

Tego samego dnia ciechanowscy policjanci ustalili personalia osoby dokonującej nieautoryzowanych płatności. Był to 38-letni mieszkaniec Ciechanowa. Policjanci podczas przeszukania mieszkania ciechanowianina znaleźli kartę płatniczą należącą do zgłaszającej.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Następnego dnia funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty wykonania zbliżeniowych transakcji płatniczych przy użyciu znalezionej karty bankomatowej.

kom. Jolanta Bym

  1. vice pisze:

    nie popisał się; w czasach gdzie wejście w masce na twarzy nie wybudza – podejrzeń dać się namierzyć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*