Pociągi "Słoneczny" i "Słoneczny - BIS" wracają na tory

Już w najbliższą sobotę, 24 czerwca 2023 roku, na trasę wyruszą pociągi Kolei Mazowieckich – „Słoneczny” do Ustki oraz „Słoneczny – BIS” do Gdyni. „Słoneczny” będzie kursował przez 7 dni w tygodniu.  „Słonecznym – BIS” będzie można podróżować w soboty, niedziele i święta.

Z uwagi na prace prowadzone przez zarządcę infrastruktury, czyli PKP PLK S.A., rozkład jazdy wakacyjnych połączeń KM będzie się zmieniać. Między innymi w zakresie godziny odjazdu ze stacji, na których zatrzymują się pociągi. Dodatkowo, „Słoneczny” i „Słoneczny – BIS” rozpoczną i zakończą bieg na stacjach: Warszawa Centralna lub Warszawa Zachodnia. Rozkład jazdy obu pociągów znajduje się pod adresem: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/podstawowe-informacje/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dniach-25-vi-2-ix-2023r.  

Ceny biletów są takie same jak w roku ubiegłym. Za bilet normalny w jedną stronę z Warszawy do Ustki zapłacimy 75 zł, a do Trójmiasta 60 zł. Oferta na trasę Słupsk – Ustka zostanie natomiast przedłużona o odcinek Słupsk – Gdynia. Minimalna cena biletu wg oferty dla relacji Ustka – Słupsk według taryfy normalnej wyniesie 7 zł, a maksymalna dla całej relacji Gdynia – Ustka – 27 zł.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem prasowym: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa-mediow/slonecznym-na-wakacje-0 Szczegółowe informacje na temat obu połączeń znajdują się na stronie: https://sloneczny.mazowieckie.com.pl/pl.  

Źródło: KM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*