Policyjne podsumowanie weekendu na drogach

W ciągu ostatnich trzech dni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie interweniowali w 12 zdarzeniach drogowych, wyeliminowali z ruchu 3 nietrzeźwych kierujących, jeden z nich mając w organizmie 2,7 promila alkoholu spowodował kolizję.

23 października 2016 roku w miejscowości Sulerzyż, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. 40-letni mężczyzna miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Tego samego dnia w Ciechanowie kolejny nietrzeźwy kierujący wybrał się w podróż i doprowadził do zdarzenia drogowego. Kierowca volkswagena nie zachował należnej ostrożności i uderzył w tył pojazdu marki Peugeot. Badanie wykazało, że kierowca VW, 43 – letni mieszkaniec Ciechanowa, miał w organizmie 2,7 promila alkoholu.

Nietrzeźwi kierowcy to jedno z największych zagrożeń w ruchu drogowym, dlatego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie nadal będą prowadzić intensywne działania zmierzające do eliminowania uczestników ruchu drogowego znajdujących się pod działaniem alkoholu lub środków odurzających.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*