Pomoc dla dzielnego Olka

Kochani po raz kolejny zwracamy się do Was o pomoc. Niebawem święta Bożego Narodzenia, czas bardzo rodzinny, wyjątkowy, wyczekiwany przez nas wszystkich. Niestety…nie każdy może się nim cieszyć 🙁

Tak jest w przypadku 3-letniego Olka. W wypadku samochodowym zginęła jego Mama a on sam odniósł poważne obrażenia mózgu i ciała.

Na chwilę obecną nie widzi, słyszy tylko na jedno uszko i ma sparaliżowane całe ciało, w związku z tym nie porusza się samodzielnie i na stałe potrzebuję opieki. Niedługo rozpoczyna intensywną rehabilitację, żeby jego stan nie uległ pogorszeniu.

Aby Olek mógł wrócić do domku potrzebne jest przystosowanie go do potrzeb chłopca. W związku z tym powstała zbiórka, aby Tata Olka mógł kupić specjalistyczny sprzęt oraz wszystkie niezbędne rzeczy do funkcjonowania małego synka. Oprócz tego potrzebne są również środki na leki, badania oraz wizyty lekarskie.

Kochani, życia Mamy Olka nie jesteśmy w stanie przywrócić, ale wspólnymi siłami możemy sprawić, że Olek będzie mógł wrócić do domu i skupić się na powrocie do zdrowia. Liczymy na Was! Poniżej znajduję się link do zbiórki:

https://pomagam.pl/tkc43746?fbclid=IwAR07y9Bk20oIUUGg-lc6WfBaMil8Gc4q9fwu97aOo0lZ-rjTQ54p85z77OI

Dziękujemy ❤ 

fot. KP PSP w Inowrocławiu

fot: prywatne archiwum Taty Olka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*