Potrącenie pieszej na pasach

W dniu 10 stycznia 2020 roku w miejscowości Glinojeck na ul. Płockiej doszło do zdarzenia drogowego, gdzie 16 – letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego została potracona na przejściu dla pieszych

Ciechanowscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 10 stycznia 2020 roku około godz. 16:35 w Glinojecku na ul. Płockiej. Kierowca pojazdu marki VW Caddy jadąc w kierunku Ciechanowa na przejściu dla pieszych potrącił 16 – letnią dziewczynę, która w wyniku zderzenia z samochodem z urazem twarzy została przetransportowana do szpitala.  Kierowcy VW 36 – letniemu mieszkańcowi Przasnysza policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny.  

Siadając za kierownicą pamiętajmy o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego oraz o rozwadze. Zachowujmy szczególną ostrożność, zasadę ograniczonego zaufania oraz pamiętajmy o niechronionych uczestnikach ruchu drogowego czyli pieszych i rowerzystach. Ceną za nasz pośpiech, brak uwagi może być ludzkie życie.

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*