Powiatowy Zaprzęg Świętego Mikołaja!

Pandemia pokrzyżowała wiele rzeczy, wiele wydarzeń zostało odwołanych, ale atmosferę Świąt i wizytę Świętego Mikołaja udało się uratować 🙂

Powiatowy Zaprzęg Świętego Mikołaja po raz pierwszy wyruszy w trasę! Gdzie i do kogo dojedzie, zależy tylko od Was. Zgłoszenia są przyjmowane od miejscowości z terenu całego Powiatu Ciechanowskiego. Dla najmłodszych będą drobne upominki, nie zabraknie również świątecznej, pogodnej atmosfery.

-Dla miejscowości, które najbardziej barwnie i z pomysłem przywitają Świętego Mikołaja czekają niespodzianki. W zaprzęgu będzie Święty Mikołaj, Pani Mikołajowa i wesołe, pracowite i niezwykle kreatywne Elfy.Niezwykły zaprzęg musi mieć ciekawy i niezawodny środek transportu. Oprócz sani i mechanicznego renifera, będzie również czerwony zabytkowy autobus marki Jelcz. Będziemy widoczni i słyszalni – mówi Joanna Potocka – Rak – Starosta Powiatu Ciechanowskiego.

Zgłoszenia miejsc, które ma odwiedzić zaprzęg, można zgłaszać do 30 listopada pod nr tel. 729 055 946. Powiatowy Zaprzęg Świętego Mikołaja będzie w trasie od 4 do 6 grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*